Apie mus

Esame laikinojo įdarbinimo (personalo nuomos) įmonė. Laikinai įdarbiname nekvalifikuotus ir kvalifikuotus darbininkus, įvairių sričių specialistus, administracijos darbuotojus. Taip pat vykdome personalo paiešką ir atranką įvairiems verslo sektoriams.

Paieškai bei atrankai naudojame savo duomenų bazę, ankstesnių atrankų patirtį, rekomendacijas ir tiesioginę paiešką. Gerbiame savo klientus ir kandidatus, todėl vykdydami projektus įsipareigojame elgtis etiškai ir konfidencialiai.

Darbuotojų nuoma (laikinasis įdarbinimas) – visame pasaulyje populiarus įdarbinimo būdas. Atlikę užduotis vienoje įmonėje, nuomojami darbuotojai gali vykdyti naujus projektus kitose. Tai garantuoja geriausią atlyginimą ir įvairialypę darbo patirtį.

  • Viena darbo sutartis, aiškios darbo sąlygos. Ilgalaikiam ir trumpalaikiam darbui nuomojami darbuotojai dirba mūsų partnerių, kuriems teikiamos darbuotojų nuomos paslaugos, įmonėse. Mes esame vienintelis tokių darbuotojų darbdavys, taigi darbo sutartis pasirašoma tik su mumis, nereikia kaskart derėtis dėl palankių darbo sąlygų.
  • Garantuotas darbo krūvis. Mūsų partneriai, kuriems teikiamos personalo nuomos paslaugos, yra stabilios ir patikimos įmonės, todėl darbuotojams galime garantuoti nuolatinį darbo krūvį.
  • Nauji darbo įgūdžiai ir sveika darbo aplinka. Tas pats keletą metų dirbamas darbas neleidžia išmokti nieko naujo, nenaudojamos žinios prarandamos. Personalo nuoma susijusi su galimybe dažniau keisti darbo aplinką, įgyti naujų žinių, dirbti sveikesnėje aplinkoje.
  • Mažiau streso, didesnis pasitikėjimas savimi. Ilgai vienoje vietoje dirbęs žmogus bijo netekti darbo, jam sunku adaptuotis. Nuomojami darbuotojai yra įpratę keisti darbo aplinką, todėl darbo netektis ar keitimas jiems kelia gerokai mažiau streso, įvairiapusė darbo patirtis leidžia lengviau susirasti darbą ir labiau pasitikėti savimi.
  • Socialinių įgūdžių vystymas. Bendraudami su vis kitais žmonėmis, nuomojami darbuotojai tobulėja, gerina savo socialinius įgūdžius, plečia pažįstamųjų ratą. Geresni socialiniai įgūdžiai leidžia geriau prisitaikyti, atlikti įvairesnius darbus.

„Bendradarbiaukime ir raskime geriausią sprendimą kartu“


© 2017 FastJob. Visos teisės saugomos.